שאלות נפוצות

-תג בסיסי הינו תג הנותן את שירות העיצוב בלבד .
מעצבים על התג כל תמונה, גרפיקה או רעיון. ניתן להוסיף גם טקסט על גבי התג.
-תג פרימיום הוא תג דו צדדי שצדו הקדמי ניתן לעיצוב ובצדו האחורי יופיעו פרטי המזהה של בעל החיה עם ברקוד, אשר יקשר ישירות לפרופיל הבעלים והחיה במקרה שתלך לאיבוד.

כאשר נרשמים לאתר ורוכשים תג פרימיום, הברקוד מקשר לפרופיל האישי שלכם, שם תוכלו לערוך את הפרטים שלכם בכל עת ולבחור איזה פרטים יוצגו בעת סריקת הברקוד ואיזה לא.
בזכות הברקוד למוצא יהיה קל יותר ליצור אתכם קשר במספר דרכים, להגיע אליכם הביתה, ולזהות את חיית המחמד שלכם ולוודא שהיא אכן שלכם!

תג פרימיום מהווה את שירות הברקוד אשר מקשר לפרופיל הבעלים וניתן לעריכה בכל עת, לכן חובה להירשם וליצור שם משתמש באתר כדי שיהיה לכם פרופיל משתמש אישי ומאובטח.

ן, לאחר עיצוב התג ניתן להוסיף לסל וללחוץ על הכפתור הזמן/עצב תג נוסף ולחזור על הפעולה שוב ושוב, כמה שתרצו.

כן, לאחר הרישום לאתר תוכלו לערוך את הפרופיל האישי ולהוסיף כמה חיות שרק תרצו .

ברגע שהדבר החשוב לכם מכל אבד, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לפרופיל האישי לסמן את החיה או החיות שאבדו, ולהפעיל את מצב חיה אבודה. מאותו הרגע החיה תופיע באתר וברשתות החברתיות , וברגע שהמוצא יסרוק את הברקוד הוא יראה את פרופיל החיה האבודה.

במקרה והתג לא הגיע לאחר הזמן הסביר ו/או הזמן הנקוב בתקנון ניתן להודיע לנו על כך ישירות למייל info@petachu.co.il ונעשה כל שביכולתנו כדי לעזור לכם.

*במידה והזמנתם תג עם שירות משלוח בדואר רשום תקבלו החזר מלא.
*שירות בשילוח דואר חינם (דואר 24) הינו ללא מספר מעקב, ולכן אין עליו אחריות .

כן, אנו בפטצ'ו מעריכים אנשים שאוהבים ומגדלים חיות מחמד בבית, ולכן יצרנו עבורכם חבילה משפחתית, מכניסים את קוד הקופון Family20 בעגלת הקניות ומקבלים 20% הנחה ברכישת 3 תגי פרימיום ומעלה על כל התגים.

כן, פטצ'ו פרימיום נועד כדי שנוכל לעדכן את הפרטים שלכם בכל פעם שנצטרך וללא עלות!

כל התגים עוברים בדיקת איכות לפני השילוח.
במקרה של מוצר פגום, יש ליצור איתנו קשר בהקדם, ולשלוח אלינו את המוצר בצירוף חשבונית הקנייה ומכתב המתאר את הבעיה. לאחר שתתקבל הפניה – תקבלו החזר מלא או זכאות להחלפת מוצר באותו הסכום עפ"י החלטת הלקוח ובהתאם לתקנון.

מה שמיוחד בתג שלנו הוא שיש עליו גם את מספר הטלפון ישירות של הבעלים וגם כתובת אינטרנט שמקשרת לפרופיל הבעלים מכל דפדפן.

ניתן לערוך ולעדכן את הפרטים בכל זמן באיזור האישי.

בדף ההתחברות מתחת לכפתור "התחבר" לוחצים על "שכחתי סיסמא", רושמים את כתובת הדוא"ל איתה נרשמתם ומקבלים קישור למייל לאיפוס הסיסמה. (ניתן לאפס סיסמה רק אם נרשמתם בעבר)

התג עשוי מהחומרים האיכותיים והיוקרתיים ביותר, יש אחריות מלאה על כל התג לחצי שנה מיום רכישתו.

הפרטים נשארים באתר בלבד ומאובטחים בתקן SSL ו- PCI, מחמירים ביותר. לא יעשה בפרטיכם האישיים כל שימוש לרעה מלבד תוכן שיווקי של האתר "PETACHU".

לא, בדיוק בשביל זה מספר הטלפון של הבעלים מופיע על התג ואפשר להזין ידנית בכל דפדפן את כתובת האינטרנט שמקשרת ישירות לפרופיל חיית המחמד.

אפשר לרשום כל טקסט שרוצים בצד הקדמי של התג.
בתג פרימיום הטלפון יהיה כתוב באופן אוטומטי בצדו האחורי של התג, ולכן אין צורך להוסיף בצד הקדמי.

חד משמעית לא, התשלום הוא חד פעמי בלבד!

לא, התשלום הינו על התג / המוצר בלבד.

אנו שולחים דרך דואר ישראל. במשלוח חינם אנו שולחים דרך דואר 24 ואין מספר מעקב, לכן אנו לא לוקחים כל אחריות על אובד המשלוח.
משלוח בתשלום הוא בדואר רשום כולל מספר מעקב ולכן יש ביטוח על המשלוח במידה של אובדן.

ניתן להזמין תג פרימיום נוסף, לא ניתן להפוך תג בסיסי לפרימיום.
למידע נוסף על מוצר תג שם לכלב.

אם איבדתם את התג, תמיד אפשר לעצב ולרכוש אחד חדש דרך אותו פרופיל שיצרתם בעבר. אם התג ניזוק פנו אלינו כדי שנוכל לעזור לכם לקבל תג חדש, ברוב המקרים ללא עלות.

לצערנו עדיין לא, כרגע האתר מותאם גם למובייל וניתן להוסיף אותו למסך הבית .